statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie 1 i 2 kolejki.

• autor: ABoyNamedGoo, 2014-09-05 22:00

Zawodnicy LKS Trawniki rozpoczęli sezon 2014/2015 od dwóch meczów wyjazdowych i niestety oba zakończyły się dla naszych graczy porażką.

W pierwszym spotkaniu rozegranym 24 sierpnia 2014 r. doszło do konfrontacji z "sąsiadem zza miedzy" LKS Oleśnią Oleśniki, która okazała się zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie wygrała 6-1. Bramkę dla drużyny z Trawnik zdobył  Marcin Kubicki po fatalnym błędzie bramkarza gospodarzy.

Na drugi mecz zawodnicy z Trawnik udali się do Lublina, gdzie zmierzyli się z miejscową drużyną - KS Bronowice. W tym spotkaniu drużyna LKS-u Trawniki zaprezentowała się zdecydowanie lepiej niż w Oleśnikach. Pierwsza połowa została całkowicie zdominowana przez graczy z Trawnik, którzy zmarnowali kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Jak głosi stare piłkarskie porzekadło niewykorzystane sytuacje się mszczą i to zawodnicy z Lublina cieszyli się z jednobramkowego prowadzenia do przerwy. W drugiej odsłonie meczu gospodarze podwyższyli stan meczu i ostatecznie wygrali 2-1. Bramkę dla LKS-u zdobył Radosław Młynarski.